Logo

Skii Fisher Odlicni Komplet

Број на оглас: 2668814 | Објавен на: 15.11.2018, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 55 €
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


eftino 50 eur komplet so salomon cizma br 39-40 vozeni dve sezoni Fisher 170 sm

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Klime

Потврден огласувач