Logo

Prodavam Prepelici maski i zenski nosilki i pilinja

Број на оглас: 2668903 | Објавен на: 21.07.2018, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Prodavam prepelici po dogovor
mladi pola godina

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Metodija

Потврден огласувач