Logo

Деловен простор - канцеларија

Број на оглас: 2668919 | Објавен на: 31.10.2017, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 25 m²

Цена: 150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор на ул. Борка Утот бр.9. во близина на Основен суд Прилеп. Погодно за адвокатска канцеларија.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Elena