Logo

aluminski bandazi bandasi pezo citroen ford R14 4 x 108

Број на оглас: 2669001 | Објавен на: 12.01.2019, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


R14 4 x 108
peugeot
citoren
ford
porsche
audi

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 .......

Потврден огласувач