Logo

Delovi za Audi A4 1.9tdi 131ks

Број на оглас: 2669051 | Објавен на: 31.10.2017, 21:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 131 kw / 178 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Audi A4 1.9TDI 131ks
se sto vi treba na edno mesto.
Kontakt tel: 078-322-003 Moze i na viber na istiot.
Kolite se site rastureni vo delovi.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач