Logo

FIAT PUNTO VO SUPER SOSTOJBA

Број на оглас: 2669088 | Објавен на: 06.03.2018, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


fiat punto 1.1 40kw vo super sostojba registrirana do april 2018god.so vgraden plinski ured pali na benzin avtomatski prefla na plin atestiran zaveden vo soobrakajna 4 novi gumi m+s plus 2letni kolata e pali vozi nemate nikakvo vlozuvanje vo nea se funkcionira nema ni tocka rgja poglednete pa uverete se pozz.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач