Logo

Polovni vrati i prozori

Број на оглас: 2669124 | Објавен на: 18.02.2018, 01:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni vrati i prozori samo sto se izvadeni vo dobra sostojba.
Imam vkupno 9
1 parce 250den
Kont.Tel 077502980
Kont.Tel 077502980
Kont.Tel 077502980

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач