Logo

Плац во Берово - Plac vo Berovo

Број на оглас: 2669210 | Објавен на: 30.06.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1860 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава урбанизиран плац со 4 маркици кај ловен дом со поглед на Берово во подножје на борова шума - јуовец

Цена по договор.

Контакт телефон - 070 398 957

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 GG

Потврден огласувач