Logo

Издавам Деловен Простор

Број на оглас: 2669302 | Објавен на: 01.11.2017, 08:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Издавам Деловен Простор во населба ЃОЃДЕРЕ ПОМЕЃУ ЗЕЛЕНИТЕ И ЦРВЕНИТЕ ЗГРАДИ ПОГОДЕН ЗА СЕКАКВА НАМЕНА ОД 70 м2
контакт тел. 077 933 425

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Slavica