Logo

AVTOBUS MAN LION TOP COACH

Број на оглас: 2669434 | Објавен на: 20.05.2019, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


AVTOBUS MAN 2001 god
Euro 2 57+2
Avtobusot e vo besprekorna sostojba nema nesto sto ne funkcionira. Nema da bidete pisman.Bez nikakvi zameni.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач