1 / 8
Se prodava
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2021 08:46

Штип / Штип

Број на соби:

6

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

180 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

5555

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Boris kidric 49

Kukata e so odlicna lokacija blizu Angels cafe ,cena po dogovor., ford fokus c maks

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
078287592
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам