Logo

* ДВОКАТНА КУЌА - СОЛИДНА ГРАДБА * ПОВОЛНО

Број на оглас: 2669663 | Објавен на: 23.04.2018, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 13

Квадратура: 270 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 460 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: Тераса + 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Север

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава двокатна куќа тврда, солидна градба на плац од 570м2. Куќата е на два ката, сутерен, подрум и поткровје. На сутерен еднособен стан, на 1ви и 2ри кат трособни станеви, на поткројве има затворен простор и голема тераса (со доинвестиција се добива уште еден трособен стан), гаража тврда градба плус паркинг место.

Има два влеза, станевите се посебни со можност да се продаде на двајца купувачи.

Контакт 076/450-100

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности ЧЕМПРЕС

Потврден огласувач