Logo

Opel astra 1.7 TD

Број на оглас: 2669712 | Објавен на: 16.01.2018, 08:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra vo odlicna sostojba motor 1.7 TD 55 kw registrirana do april so zelen karton

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач