Logo

Продавам Плац во Д.Соње вон село до пат екстра цена

Број на оглас: 2670022 | Објавен на: 14.11.2019, 06:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1650 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 15.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам плац по многу поволна цена плацот се наоѓа во областа ''кај река''potocno 2km od seloto po patot za osincani до само пат кај мовчето одма првиот плац од лево. Има документи и елаборат може веднаш да се преведе. Voda ima so busenje ili organizirano od seloto gradski vodovod nema Го давам за многу прифатлива сума. +тазе асвалтиран пат... рипа цена :)
Плацот е 1650м2

---БРОЈ -Моб./ 078/277/937 // 078/277/937 // 078/277/937 // 078/277/937 // 078/277/937 // 078/277/937 // 078/277/937 /

 Скопје    Општина:Сопиште

Прати Е-Маил

 Skopje C.C

Потврден огласувач