Logo

Prodavam mrezi topki za Shure mikrofoni,sungeri i drzaci

Број на оглас: 2670708 | Објавен на: 09.11.2018, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mrezi topki za Shure mikrofoni,sungeri i drzaci

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Oglasnik

Потврден огласувач