Logo

LED DRL SVETLO SVETLA - FLEKSIBILNI LED LENTI ZA FAROVI

Број на оглас: 2671216 | Објавен на: 15.12.2018, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Нови и висококвалитетни LED DRL светла сместени во флексибилни ленти за вградување во фарови. Светлото доловува ледена мека боја за модернизација и спортски изглед. Овие ленти лесно може да се обликуваат во најразлични облици а исто така има можност и да се кратат во должина.

Овие LED DRL светла во ленти ги нудиме во 2 различни должини:
* LED DRL светла со должина 30cm - Цена 600 денари.
* LED DRL светла со должина 60cm - Цена 850 денари.

Пакетот Вклучува:
* 2X LED DRL флексибилни ленти
* пластични држачи со штрафови

ПРАЌАМЕ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач