Logo

Se prodava stan vo kisela voda na odlicna lokacija

Број на оглас: 2671612 | Објавен на: 21.03.2018, 14:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Греење: Нема

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: Mariovska

Цена: 57.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Zgradata se naoga na odlicna lokacija vo kisela voda na ul. Mariovska, potocno patot sto vodi kon Teferic i Przino. Stanot ima dve spalni sobi, dnevna soba so trpezarija, kujna, toalet i balkon. Od dnevnata soba i spalnata ima odlicen pogled kon Centarot na gradot. Za greenje se koristi inverter klima ured Daikin. Stanot e vselen vo 2015 godina dekemvri. Mozen e i dogovor stanot da se zeme namesten, no so druga cena.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач