Logo

Patiki

Број на оглас: 2672651 | Објавен на: 10.02.2019, 14:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 40

Боја: Други

Цена: 800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se novi, imitacija na nike. Obleceni niz doma vo nekolko navrati i definitivno ne e moj broj

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ukrasni kesi/kutii

Потврден огласувач