Logo

AGROTEHNIKA ISTOK АГРОТЕХНИКА ИСТОК

Број на оглас: 2672857 | Објавен на: 14.02.2020, 18:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА МОТОФРЕЗИ,МОТОКУЛТИВАТОРИ,ВОДНИ ПУМПИ,АГРЕГАТИ ЗА СТРУЈА,МОТОРНИ СВРДЛИ,МЛИНОВИ ЧЕКИЧАРИ,МАШИНИ ЗА ПЕЛЕТИ,ДРОБИЛИЦИ ЗА ГРАНКИ,МОТОРНИ ПРСКАЛКИ,МИНИ ДАМПЕРИ- ТРАНСПОРТЕРИ , ОПРЕМА МОТОКУЛТИВАТОРИ ,ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИ НА ТЕЛЕФОН
071 367-690, 077823 092,078 368728

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП (претпријатие)

Потврден огласувач