Logo

KUKA ZA MERCEDES

Број на оглас: 2672892 | Објавен на: 19.03.2018, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA EVRO KUKA ZA MERCEDES
ima i kodovi i shifri na slikata moze da se vidat

tel.070 253230

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач