Logo

Peugeot 206 2.0hdi na delovi

Број на оглас: 2673174 | Објавен на: 12.07.2019, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 2.0hdi 2001godina
-66kw-90ks
-so klima
-aluminiumski bandazi so novi gumi N°14 kako na slikata
-se sto vi treba za ovoj model
*javete se na 070 509 350

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач