Logo

Mercedes Benz 220 Cdi

Број на оглас: 2673301 | Објавен на: 23.04.2018, 18:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 93 kw / 126 ks

Цена: 2.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba servisirana komplet so servisna kniska.Oprema:Klima funkcionalna,airbag komplet,CD,16-ki felni so Novi gumi m+s. Spremen za sezona.Zvonete na 078635735

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач