Logo

Iveco Daily 65C18

Број на оглас: 2673346 | Објавен на: 26.03.2018, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се ПРОДАВА
IVECO DAILY 65C18
(Moze zamena)

- година на производство: 2008
- целосна сервисна историја
- 5.20 должина на товарен дел
- 2.20 ширина на товарен дел
- 2.20 висина на товарен дел
- платени сите давачки до регистрација
- можност за поврат на ДДВ
Повеќе информации на 078/218 456

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Moto Build

Потврден огласувач