Logo

Dobar familiaren avto

Број на оглас: 2673585 | Објавен на: 27.08.2018, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Nubira

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Цена: 550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata ima направен голbем сервис 4нови гуми сменето скоро се со мали надворешни недостатоци вреди за овие пари регистрирана цела година дефект серво волан

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач