Logo

Fasada g.karton gletovanje moleraj

Број на оглас: 2673589 | Објавен на: 16.03.2018, 07:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


20 godisno iskystvo brzo cisto eftino na ovoj br.barajte 077 502 683 angel

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 prodavac

Потврден огласувач