Logo

Se Prodava Nova Presa za solji

Број на оглас: 2674357 | Објавен на: 17.01.2018, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Presa za solji nova ni ednas ne upotrebena kako e kupena taka

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач