Се продава нива-плац , тел: 072/256/887
1 €
Цената е фиксна
06.11.2017 12:10

Македонска Каменица / Делчево

Квадратура:

600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива нива-плац во ѓурѓивина ливада близу мотел Луковица во Македонска Каменица

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Мирко
Потврден огласувач
072256887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам