Logo

FIAT PUNTO 1.1 plin reg.09-2018

Број на оглас: 2676064 | Објавен на: 17.05.2018, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 11 kw / 15 ks

Цена: 830 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Puntoto e reg.plin ne atestiran ekonomicno malo vozilo pali vozi cenata ima mala korekcija.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач