Logo

Dreambox .satlink ws6912.HD

Број на оглас: 2676940 | Објавен на: 20.11.2018, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 299 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и опрема / Сателитски антени

Вид на оглас: Се продава


Satlink ws6912

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 LG

Потврден огласувач