Logo

BMW X3 X-DRIVE 2008 177KS

Број на оглас: 2678457 | Објавен на: 26.05.2018, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 3

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 131 kw / 178 ks

Цена: 11.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA BMW X3 2.0 X-DRIVE 177 KS

CENA 11500 ZA ZAMENA 12000EVRA

GODINA NA PROIZVODSTVO 11-2008. REGISTRACIJA DO 10.2018 +ZELEN KARTON
EURO 5 MOTOR
SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
FULL KOZEN ENTERIER I MAHAGON I PANORAMA CROV
NAVIGACIJA DVD
PARK SENZORI NAPRED NAZAD


TOP SOSTOJBA

>>PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS<<

ZAMENA SAMO SO VW GOLF5 PEZO PARTNER ILI CITROEN BERLINGO 2005-2008GOD CENA ZA ZAMENA E 12000EVRA

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Bujar

Потврден огласувач