Logo

GUMI SO BANDAZI 225-35-19

Број на оглас: 2679416 | Објавен на: 09.12.2017, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se vozeni samo dva meseci.
Bandazite se doneseni od Svajcarija, ima i dokumenti za niv.
225

 Валандово

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач