Logo

Се продава REGAL 19 bowrider

Број на оглас: 2679660 | Објавен на: 12.09.2019, 16:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 16.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Вид на оглас: Се продава


Се продава глисер REGAL 19, bowrider, до должина 5,80м, произведен 2006 год. со мотор VOLVO 3.0 135 кс. Моторот има околу 190 работни сати и е во одлична состојба,kako излезен од салон, пали вози. Глисерот се продава со приколка. Можна е и замена за стан со доплата. Telefon za kontakt 078861554 - Svetozar

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  TODOR

Потврден огласувач