Logo

BMW 320D

Број на оглас: 2679738 | Објавен на: 12.08.2019, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e na bugarski tabli uvezena pred dve godini od italija moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Broj za kontakt 075664213
Broj za kontakt 075664213

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  toni

Потврден огласувач