Logo

VW POLO 1.4TDI Na Delovi

Број на оглас: 2679783 | Објавен на: 19.08.2019, 01:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Polo 1.4TDI za delovi

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач