Logo

APARAT ZA MERENJE ŠEĆER

Број на оглас: 2680413 | Објавен на: 03.12.2017, 21:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Апарати за мерење крвен шеќер

Вид на оглас: Се продава


Za informacii tel 077 698 565

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Zora Talevska

Потврден огласувач