Logo

Ovostarnik..mesto...zamena..AUDI..MERCEDES..VW

Број на оглас: 2680503 | Објавен на: 19.02.2020, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 6 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ovostarnik ..PLAC...1000 kvadrati/ zasaden so 130 drva /jabolka / na izlezot od Carev Dvor kon Otesevo. Ovostarnikot e lociran na glavniot pat. Ima moznost da se iskoristi napravi magacin,stovariste,MOZNA ZAMENA ZA VOZILO....076 505 700

 ilce