Logo

Prodavam plac / Продавам плац

Број на оглас: 2680621 | Објавен на: 09.11.2018, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4200 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во индустриска зона во Радовиш со површина од 4200м2.
Цена по договор.
Контакт: 078 567 367 или вибер на истиот број.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Dime