Logo

Alfa Romeo 156 1.9 JTD Full orema

Број на оглас: 2681675 | Објавен на: 21.05.2018, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1.750 €
1.799 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba,Full oprema,Registrirana do 13.4.2019

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач