Logo

OPEL ASTRA H 1.7cdti

Број на оглас: 2681850 | Објавен на: 23.03.2018, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.790 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mnogu socuvana opel astra h 1.7cdti so full oprema. Voziloto poseduva servisna kniska I ima napraveno kompleten servis. Znaci vo voziloto nema dopolnitelni trosoci osven registracija.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 1

Потврден огласувач