Logo

Malini Malina Malinki Малини - MESECARI Sadnici

Број на оглас: 2681886 | Објавен на: 30.03.2019, 09:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Malini Mesecari Sadnici , ima rod od Juni mesec do krajot na Noemvri mesec , se berat sekoj vtori den
isprakam po kargo

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Sadnici

Потврден огласувач