Logo

Ribizla crna golema, Sadnici

Број на оглас: 2681904 | Објавен на: 06.12.2018, 19:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 МКД
70 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Ribizla crvna golema

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Sadnici

Потврден огласувач