Logo

Renault laguna 1.8 16v za delovi

Број на оглас: 2681969 | Објавен на: 08.11.2018, 20:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 37.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za Renault laguna 1.8 16 v kolata e perfektna so full oprema,navigacija... moze i cela ... moze i zamena za

 Дарко

Потврден огласувач