Logo

Huawei P9 lite 2017 3gb ram nov od telekom

Број на оглас: 2681970 | Објавен на: 14.02.2018, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P9 lite 2017

Боја: Blue

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Star 3 meseci

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 joco

Потврден огласувач