Logo

Нов звучник 8см

Број на оглас: 2682092 | Објавен на: 19.06.2018, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 299 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам никогаш не монтиран еден звучник (на слика лево) додека другиот расипан му праи друштво. Купени пред некоја година и едниот е намонтиран на Пунто на шал табла а изваден е расипаниот Magnat.
Може замена за еден звучник 16.5см за врата за Астра Г (глава за глава).

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач