Logo

Se prodava Volvo 440 euro 5

Број на оглас: 2682136 | Објавен на: 25.01.2018, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamjon vlekac povekje informacii na 070346688 , 078473912

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 DRAGAN

Потврден огласувач