Logo

patiki adidas

Број на оглас: 2682421 | Објавен на: 01.12.2017, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 33

Боја: Други

Цена: 400 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


original socuvani patiki adidas br 33
ANETA Tel:075 318 900

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 dimitar

Потврден огласувач