Logo

Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Број на оглас: 2682484 | Објавен на: 27.11.2020, 15:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 880 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion vo Tetovo,cena po dogovor.Placot ima pristap na dva pata./ Shitet vend 880m2 ne lagjen Drenovec 3, mbi stadiumin e qytetit, cmimi me mareveshje.Vendi dell ne dy rruge.
-ka një dokument ndërtimi
-pronë e dokumentuar.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Srgjan

Потврден огласувач