Logo

se prodava kuka vo s.Dabile-Strumica

Број на оглас: 2682576 | Објавен на: 30.07.2019, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 84 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 393 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Адреса: s.dabile strumica

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


prodavam kuka so prizemje i kat vo selo Dabile 84m2 so dvorno mesto 393m2 i plevna 108m2.kujkata se naoga na 100m od glavniot pat.Cena po dogovor. tel.070-424-033 marjan

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  jovan

Потврден огласувач