Logo

polovni 15ki

Број на оглас: 2682591 | Објавен на: 18.03.2018, 14:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 299 МКД
300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Гуми

Вид на оглас: Се продава


3 x 165.... 65R 15
3 x 195....M+S....65R 15
1 x 185 ...65R 15
polovni vo super sostojba ....077-719-399
cena po dogovor ...paket cena eftino HITNO

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 dare

Потврден огласувач