Logo

Nokian letni gumi 205 /55 R16

Број на оглас: 2682677 | Објавен на: 07.03.2018, 11:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 85 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Cetiri letni gumi nokian mnogu malku koristeni se vozat samo vo leto i se vozeni dve leta cena za site 4 zaedno 85 e

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 oglasi

Потврден огласувач